Wzdęcia, gazy, ból nadbrzusza, dreszcze, drętwienia nóg oraz bóle głowy i serca a podrażnienie żołądka

Witam. Od 6 miesięcy mam dziwne objawy.Najbardziej dokuczliwe to wzdęcia,gazy,ból nadbrzusza ,kupę którą ciężko jest spuścić ,dreszcze,uciskowy ból głowy oraz ból w okolicach serca i lewego barku. Czasami pomiędzy tymi bólami są również dziwne drętwienia nóg,bolesność stawów.Te stany są zazwyczaj po okresie jajeczkowania,aż do miesiączki Dodam,że często -przynajmniej raz w miesiącu mam zapalenie pęcherza.Podstawowe badania krwi i moczu mam dobre. Jedynie co mi wykryli to podrażnienia żołądka.

Objawy są nietypowe i obejmują różne partie ciała. Może objawy związane są z zaburzeniami hormonalnymi (skoro pojawiają się okresowo i są związane z cyklem miesiączkowym). Radzę w tej sprawie skonsultować się jeszcze z ginekologiem najlepiej endokrynologiem.