Wzdęcia i bolesności brzucha u 30-letniej kobiety

Witam ,od jakiegoś czasu bam bardzo wzdęty i bardzo obolały brzuch ,żadne leki nie przynoszą ulgi .Jestem osobą zdrowo się odżywiającą bez gazowanych napojów słodyczy i rzeczy ciężkostrawnych więc na dietę zwalić nie mogę ,bardzo proszę o radę co mogę zrobić żeby sobie pomóc ? Dodam ,że brzuch jest wzdęty non stop, z góry dziękuje za odpowiedz .

witam,

radziłabym udać się do gastrologa. Lekarz powinien wykonać odpowiednie badania i postawić diagnozę. Może to być również problem na tle diety np. nietolerancje pokarmowe, alergie. Obserwuje Pani czy po określonych produktach wzdęcia nie są bardziej dokuczliwe np. po mleku czy po produktach zawierających gluten.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk