Wzdęcia i ucisk w lewej stronie brzucha po operacji

Bez wnikania w szczegoly. Bo od od ponad dwoch lat mam niesamowite sansacje w lewej stronie brzucha. Wzdecia, wieksza od prawej, uczucie w pewnym miejscu,ze tam cos..Sciskanie, wciaganie, rozpychanie, jakby cos sie tam ruszalo. 3 lata temu operowano mi kregoslup z dojscia przedniego i miesiac po tym to sie zaczelo. Lekarze to ignoruja. Moja lekarka twierdzi,ze zrosty. Ale,diagnozuje sie je eliminujac inne rzeczy, po kolonoskopii, gastroskopii, usg. Czy to prawda? Bo zyc z tym nie idzie

Aleksander Ropielewski

Mam zbyt mało informacji i brak możliwości przeprowadzenia badania, aby ustalić przycyznę Pani dolegliwości na podstawie powyższego opisu, jednak zrosty pooperacyjne jak najbardizej mogą dawać opisane dolegliwości, a diagnozę faktycznie stawia się na podstawie wykluczenia lub na drodze laparoskopii/laparotomii zwiadowczej.