Wzdęcia, mdłości, bolesność podbrzusza a ciąża

jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? cykl trwa przeważnie 28 dni czasem o 1 lub 2 dni krócej, ostatni okres miałam 12.01. uprawiałam stosunek przerywany04,17,24,26.01. dwie ostatnie daty to dni płodne, 15.01 bardzo bolało mnie cały dzień z lewej strony tak jakby koło jajnika, przy siedzeniu i pochylaniu trochę ustępowało, na drugi dzień bolało mnie całe podbrzusze, mam teraz częste wzdęcia, czasami ból pleców i jajnika lewego i od 5 dni mdłości, przechodzę stres ale nie wiem czy to ciąża czy nie

Aleksander Ropielewski

Proszę wykonać test ciążowy lub badanie poziomu beta hCG w surowicy krwi. One pozwolą z dużą dozą pewności wykluczyć lub potwierdzić ciążę.