Wzdęcia po odstawieniu leku Serlan

mam na imie elzbieta od kilku lat bralam leki na depresje ostatnio serlan 100mg,okolo miesiaca nie zazywam juz odstawialam stopniowo przez 3 tygodnie .od prawie trzech tygodni jestem bez tabletek ogolnie nie jest tragicznie ale nie jest tez za dobrze mam pytanie czy jest mozliwe ze skutkiem ubocznym moga byc tez wzdecia nie moge sobie dac rady ,bylam w szpitalu zrobili mi badania na krew i mocz i nic nie wyszlo negatywnie,a ja w dalszym ciagu mam wzdecia i czasami nie moge oddychac dobrze

Wzdęcia nie maja nic wspólnego z zaprzestaniemy brania leku. Jest to powszechna dolegliwość wiec jeśli bedą się nadal utrzymywać to osobno trzeba będzie to diagnozować. Głowa do góry jednak. Najcześciej są to dolegliwości przejściowe i niegroźne.

Dzień Dobry Pani,

Opisane przez Panią symptomy mogą być odpowiedzią organizmu na leczenie farmakologiczne.

Zapraszam Panią do konsultacji psychologicznej, myślę że skuteczne byłoby dla Pani podjęcie terapii.

Z pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej