Wzdęcia, skurcze pod pępkiem i mdłości a stres

Czy wzdęcia, skurcze po pępkiem i mdłości/niestrawność mogą być wynikiem długotrwałego stresu, lęku przed wymiotowaniem(błędne koło), nieregularnymi posiłkami jedzonymi w pośpiechu oraz długich przerwach między posiłkami, mała ilością ruchu? Ból nie występuje, zgaga rzadko. Towarzyszy temu tylko suchość w ustach i brak apetytu. Dodam także, że mam guza na tarczycy i niskie hormony tarczycy. Pozdrawiam

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza