Wzdęcia, uczucie pełności, przewracania w żołądku, nieregularne wypróżniania

Witam, Mam problemy żołądkowe. Często mam wzdęcia,uczucie pełności, przewracania w żołądku, nieregularne wypróżniania. Nie jest to mocno dokuczliwe, ale jednak często się zdarza i być może jest tego powód, który można zdiagnozować. Jakie badania mógłbym wykonać żeby się upewnić, że jest wszystko ok? Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W pierwszej kolejności powinno się zmienić dietę. Co do badań warto wykonać morfologię krwi oraz Aspat, alat, bilirubina, lipaza.