Wzdęcia w nadbrzuszu a trzustka

od kilku lat mam silne wzdęcia,doszły bole brzucha a najbardziej w nadbrzuszu,kółcia,przelewania, biegunka.ból pojawia się bez przyczyny,w dzień, w nocy,badania tk brzucha,kolon. gastr.są w porządku,cea,ca19.9,ca125 podtawowe z krwi w normie.co mże być przyczyną bólów w nadbrzuszu?mam zrbć rtg całego kręgoslupa,chromograninę a.mama miała now,trzustki.czy moje objawy dot trzustki?dziś też ból "przyszedl" na wieczór.dieta nie ma wpływu zauważyłam.

Małgorzata Panek

Jakiekolwiek zmiany w trzustce pokazałoby badanie tomografii komputerowej. Ujemne wyniki pozostałych badań wykluczają chorobę wrzodową czy tez choroby jelit. Zalecone Pani badania mają wykluczyć choroby, które w dotychczas wykonanych przez Panią badaniach nie można stwierdzić. Po wykonaniu badań, proszę udać się z wynikami do lekarza kierującego.
Pozdrawiam