Wzdęcia, zgagi a opuchnięte gardło

Witam. Mam problemy z żoładkiem. Ciągłe zgagi, wzdęcia. Do tego bulkocze mi w zoładku i mam cały czas napuchnięte gardło i uczucie,że mam przeszkodę tam. Objawy nasilaja się po jedzeniu, w pozycji siedzącej, bądz leżącej

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Możliwe, że konieczna będzie gastroskopia.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.