Wzdęcia, zmęczenie a zaburzenia snu

Witam!. Mam ciężkość w brzuchi. Jak nacieskam pod pępkiem to kuje nad. Od dłuższego czasu mam okrutne wzdęcia (czasem śmierdzące bąki, na ogół bezwonne) i od niedawna odbija mi się. Czuje się zmęczona, słabo śpię. Mam uczucie suchości. Wykluczono cukrzyce

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić dalsze odpowiednie badania.