Wzdęty, bolesny brzuch oraz zmiana koloru kału

Witam. Kilka dni temu z powodu bolu klucia w zoladku trafilem na pogotowie. Zbadano mi profilaktycznie krew. Wyniki w normie. Jednak wiem ze przyczyna tego bolu, ktory trwal praktycznie od 10 dni sa wrzody. Zmienil mi sie rowniez kolor kału na ciemnozielony. Zostal mi przepisany srodek prilosec. Mimo to mam w dalszym ciagu bole. Brzuch caly czas bardzo wzdety, i klujacy bol w mostku. Czesto oddaje rowniez mocz. Kreci mi sie w glowie, dzis w pracy mialem gwiazdki przed oczami. Martwie sie. Pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie. Być może konieczne będzie wykonanie gastroskopii.