Wzdęty brzuch, brak apetytu i nudności wywołane zapachami

Witam. Od jakis 2-3 tyg ciagle mam wzdety brzuch od rana do wieczora. Do tego nie mam apetytu,mdla mnie niektore zapachy,a co rano na glodnego sie wyprozniam choc zwykle wyproznialam sie co 2-3dni. Brzuch jest ciagle wzdety,boli po kazdym posilku I mam uczucie ciezkosci. Staram sie jesc lekkie rzeczy jakbym na diecie byla ale to nic nie daje,czuje sie ciezko jakbym sie objadla a estetycznie wzdety brzuch nie wyglada zbyt dobrze.Czy moze to byc od jakiejs choroby jesli tak to jakiej?

Witam. Opisane objawy nie są swoiste i mogą wiązać się między innymi z chorobą wrzodowa żołądka czy czynnościową mi zaburzeniami pracy jelit. Wskazana jest wizyta u lekarza poz który wdroży odpowiednie leczenie.