Wzdęty brzuch i 10-dniowe opóźnienie okresu a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, jestem mloda 20latka, stosunek w ktorym mialam dni plodne byl 15listopada. Okres powinnam dostac 1grudnia, podczss ostatnirgo stosunku ktory mialam 30listopada poczulam twardy brzuch i wzdety, od tego czasu mam problemy. Okres spoznil mi sie 10dni, trwal jakies 6dni. stosunek w dni plodne to ten po ktorym zrobilam test, DRUGI 8Grudnia, mam wzdety brzuch i problem z wyproznieniem... Dodatkowo zwiekszyl sie obwod brzucha, to ciaza ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciąża wydaje się mało prawdopodobna, ale dla pewności radzę wykonać BHCG z krwi lub pójść do ginekologa.
Pozdrawiam