Wzdęty brzuch i gazy nasilające się przy siedzeniu

Witam. Przez ostatnie 2 tygodnie mam strasznie wzdęty brzuch i gazy (nasilające się przy siedzeniu i wieczorem). Od czasu do czasu mam kłujący ból po lewej stronie brzucha a czasami całego podbrzusza.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam wizyte u lekarza rodzinnego celem wykonania badania i zlecenia badan dodatkowych celem ustalenia postępowania i przyczyn dolegliwości. Pozdrawiam