Wzdęty brzuch i przelewanie w jelitach

mam wzdety brzuch uczucie gojenia sie w jelitach jak wszystko ruszy niepanuje nad tym mam odrazu leki ze mi sie cos stanie robi misie slabo przelewanie w jelitach juz tak przez 6 lat wszystkie wyniki wporzatku zostala mi jeszcze kolonoskopia ale przy tych moich lekach nie mam odwagi sie zbadac pozdrawiam szukam pomocy nawet odplatnie juz mam dosc

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza