Wzdęty brzuch po operacji przepukliny pępkowej

Dzień dobry. Jestem 7 tyg po operacji przepukliny pępkowej. Samopoczucie wciąż nie takie jak przed operacją.(wzdęty,twardy brzuch,ciężkość,napięcie)jednak moje obawy dotyczą boleści z ostatnich kilku dni.Po prawej stronie brzucha wzdłuż pępka odczuwam ból na przemian ze szczypaniem. Nie jest to ból stały-pojawia się i znika. Co to może być? Czy powinnam się martwić?

Witam, Winszuję wieku - 113 lat to zapewne mistrzostwo Polski ;) Po 7-miu tygodniach od zabiegu nie powinno już być takich dolegliwości. Należałoby pokazać się w przychodni.