Wzdęty brzuch, powiększone piersi i nudności przy staraniach o dziecko

Okres miałam 10.05 trwał tylko 3 dni z czego później 4 dni miałam tylko plamienia blązowe z troche domieszką krwi. Brzuch mnie poboluje czasami. Mam wzdęty brzuch i jest na dole taki twardy jak wciągnę troche brzuch, piersi lekko powiekszone i widac takie rzyłki co nigdy tego nie zauważylam albo ze miałam je cały czas nie wiem. czestoo sie zle czuję ale nie wymiotuje. Własnie za tydz. zgłaszam sie do ginekologa ale chciałabym predzej sie dowiedziec co to moze byc. Dodam ze staramy sie o dzidzi

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.