Wzdęty brzuch, problemy z wypróżnianiem i bóle żołądka

Witam, Chcialabym dowiedziec sie co mi dolega. Mam 18 lat. Od pewnego czasu boli mnie zołądek i cokolwiek bym nie zjadla mam wrazenie ze jest wypchany, ciagle mam wzdety brzuch i problem z wyproznianiem sie. Do tego jestem bardzo senna dzis spalam praktycznie caly dzien a w nocy poszlam spac o 20 i nadal jestem zmeczona. Nie wazne czy spie w dzien i tak nie mam problemow zeby usnac w nocy. Bardzo prosze o pilna pomoc.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z lekarzem. Objawy jakie Pani prezentuje są mało charakterystyczne i bez przeprowadzenia badania i najpewniej przeprowadzenia badań dodatkowych trudno jest ustalić przyczynę Pani dolegliwości.