Wzdęty brzuch u 20-letniej kobiety

Witam, Potrzebuje pomocy. Od dawna borykam sie z problemem wziętego brzucha. Zaczęłam ćwiczyć na siłowni i nadal ten sam problem. Nie wiem czy to po prostu woda zatrzymana, tłuszcz czy wzdęcia. Zauważyłam ze problem pogłębia sie po zjedzeniu produktów zbożowych lub wypiciu mleka. Lekarz rodzinny stwierdził ze to nie jest problem- wtedy akurat miałam problemy z rytmem bicia serca i temat poszedł w odstawke. Przeszkadza mi to i nie wiem co robic. Espumisan nie pomaga. Pozdrawiam i dziekuje

Powinna Pani skorzystać z porady doświadczonego gastroenterologa lub chirurga przewodu pokarmowego.