Wzdęty brzuch u 25-letniej kobiety

"Wzdęty brzuch" Witam, chciała bym zapytać od jakich badań powinnam zacząć. Mam 25 lat i od 2 lat mam problemy z brzuchem. Brzuch jest większość czasu "wzdęty" lecz nie mam żadnych problemów trawiennych w jelitach. Nie umiem określić po jakich produktach brzuch staję się napięty. Czy może to być spowodowane nietolerancją glutenu? Tracąc tkankę tłuszczową w okolicach brzucha, dalej wyglądam jakbym była w ok. 4 miesiącu ciąży. Prawdopodobnie mam nadżerkę w żołądku przez helicobacter (1,25 z krwi)

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i określić odpowiednie dalsze postępowanie.