Wzdęty i duży brzuch oraz zgaga

Witam,od jakiegos czasu mam problem z brzuchem a od 2 miesięcy jest on bardzo wzdety i duzy.Mam lekkie bole brzucha, wzdecia ,zgage i troche twardy brzuch zaraz pod pepkiem.Co to moze byc?Jak sobie z tym poradzic?Ci zrobic zeby brzuch nie byl tak wzdety tylko plaski jak wczesniej?Dziekuje i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.,