Wzmocnienie przysadki nieco niejednorodne bez jednoznacznie wyodrębniającej się zmiany ogniskowej

Witam ,czy moglam bym prosic o interpretacje MRI przysadki mozgowej .Wzmocnie przysadki nieco niejednorodne ,bez jednoznacznie wyodrebniajacej sie zmiany ogniskowej .Izabela

Bardzo ważny jest wywiad chorobowy; charakterystyka objawów; kolejność występowania, lokalizacja, charakter, czas trwania, czynniki prowokujące, objawy towarzyszące itp itd…
Ważny jest wiek pacjenta, inne choroby, przebyte choroby, przyjmowane leki itd.

Wynik każdego badania dodatkowego interpretuje się w kontekście stanu klinicznego pacjenta.