Wzmożenie rysunku tkanki podścieliskowej płuc, wnęki szerokie naczyniowe

Witam,uprzejmię proszę interpretację mojego wyniku prześwietlenia płuc.Tchawica niezmieniona.Pola płuc bez zmian ogniskowych.Wzmożenie rysunku tkanki podścieliskowej płuc.Wnęki szerokie naczyniowe.Cechy umiarkowanego zastoju w krążeniu płucnym.Kąty przeponowo-żebrowe wolne.Sylwetka serca prawidłowa.Jestem kobietą 66 lat nie palę papierosów.Czy wynik sugeruje coś złego w moim organizmie.Proszę o odpowiedz.

Jeżeli brak choroby serca wskazane wykonanie tomografii komputerowej wysokiej rozdzielczości klaki piersiowej celem dokładniejszej oceny - choroba śródmiąższowa płuc