Wzmożona agresja a praca 13 godzin dziennie

Witam od pewnego czasu jestem bardzo agresywny z czego to wynika.Pracuje po 13 G dziennie i prawie nie usypiam. Pozdrawiam

Witam,

podczas snu organizm naturalnie się relaksuje, regeneruje, w Pana przypadku nie ma takiej możliwości, proszę zadbać - w miarę możliwości o zdrowy styl życia, przede wszystkim o sen, ponieważ żyje Pan w ciągłym napięciu, w związku z tym, może utrzymywać się nastrój dysforyczny - jednak to wymaga szczegółowej diagnostyki. Zachęcam Pana do konsultacji w Poradni Leczenia Snu, ze względu na bezsenność, trzeba zadbać o higienę snu, zrównoważyć aktywność zawodową, z możliwością relaksacji fizycznej, zadbać o zdrowy styl życia, w miarę możliwości, w Pana obecnej sytuacji najważniejszy jest dobry sen - odpoczynek, w tym celu zachęcam do zastosowania farmakoterapii.
Pozdrawiam serdecznie