Mężczyzna , 31 lat Witam, od tygodnia moze dluzej borykam sie z problemem wzmozonej sennosci, moglbym spac caly dzien, dodatkowo moja temperatura spada ponizej 36, wczoraj mialem jakies 35,9. Miewam poty nocne, cala koszulka spocona, goraczki brak. Czesto gula w gardle, pojawilo sie tymczasowe pieczenie w ustach chodz ostatnio ustalo. Ogolnie brak mi checi do zycia, dreszcze,uczucie zimna. Odczuwam uczucie ciezkosci nog, bol miesni nog i sciegien jak po treningu a nie cwicze ostatnio wcale. Z gory dziekuje za odp
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Lek. Katarzyna Szymczak 79
Lek. Katarzyna Szymczak Stażysta/Rezydent, Bydgoszcz
Edytuj odpowiedź

Sugeruję kontrolę u lekarza rodzinnego, podstawowe badania krwi: morfologia, tsh, glukoza, badanie ogólne moczu. Może to niedokrwistość albo niedoczynność tarczycy czy cukrzyca.
Pozdrawiam

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • NeurologiaNeurologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Jest silnie spokrewniona z psychiatrią i polega na odkrywaniu przyczyn uszkodzenia systemu neuronalnego.
  • Dreszcze – Dreszcze to skurcze drobnych grup mięśniowych, pojawiające się w okresie szybkich zmian temperatury ciała z powodu działania na organizm czynników zewnętrznych (np. zmarznięcie) lub wewnętrznych (np. gorączka). Dreszcze w przebiegu gorączki są zjawiskiem patologicznym.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: