Wzmożone wypadanie włosów a stosowanie leku Efevelon

Witam, od półtorej miesiąca biorę efevelon(Venlafaxinum)niestety w tym samym czasie zaczęły mi garściami wypadać włosy. Zrobiłam bad.krwi,morfologię, pierwiastki i tarczycę i oprócz podwyższonego żelaza, wyniki są dobre.Stosuje różne preparaty na włosy + vit B6 w zastrz.Nie ma poprawy. Wiec to może być wina leku, jednak dwa lata temu też zażywałam ten lek i włosy nie wypadały.Czy jest szansa, że po jakimś czasie organizm się przyzwyczai i włosy przestaną wypadać czy lepiej lek odstawić??????

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jednym z działań niepożądanych leku może być nadmierne wypadanie włosów. Proszę udać się na wizytę do lekarza psychiatry, który dokona modyfikacji terapii.