Wzmożone wypadanie włosów, osłabienie i senność

Dzień dobry.Od dwóch miesięcy wypadają mi włosy, jestem osłabiona i przemęczona, wiecznie śpiąca (mimo 8-9 h snu),mam wiecznie sucho w ustach i często oddaję mocz.Od jakiegoś miesiąca zaczęło mi dosłownie strzykać w stawach przy najmniejszym ruchu.W kolanach ramionach, kręgosłupie szyjnym. Lekarz zlecił mi tylko morfologię i glukozę.Glukoza wyszła dobrze,w morfologi obniżony poziom neutrofili ( 43,0 norma 45,0-70,0), podw. MCHC (36,0 norma 31,0-35,0) i podw.poziom monocytów (0,82 norma

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem niedoczynności tarczycy. W tej sytuacji powinna Pani oznaczyć stężenie hormonów odpowiedzialnych za jej funkcjonowanie (TSH, fT3, fT4).