Wzmożone zamyślanie się u 22-latki

Witam. Ostatnio mam dziwne nasilone zawieszanie się bądź jak inni to nazywają zamyślanie. Zaczyna mi to naprawdę utrudniać życie, bo ostatnio gdy prowadziłam auto zawiesiłam się i przejechałam na czerwonym świetle czym spowodowała bym wypadek. Zawieszenie polega na tym że wzrok zatrzymuje się na jednym punkcie rozmazuje mi się obraz i spowalniają ruchy i mowa. Co to może być? Jak się tego pozbyć ?

Witam,
może to być problem ogólnego zmęczenia albo znużenia,które jest skutkiem np.jednostajności zajęć,rutyny itp.Proszę spróbować zastanowić się nad zaniedbanymi sferami życia albo porozmawiac z psychologiem na ten temat.

Dzień dobry,

Na nasze funkcjonowanie wpływa stres, jakość snu, to jak się odżywiamy etc,
Być może dzieje się coś w Pani życiu, co w negatywny sposób wpływa na Pani funkcjonowanie. Poza wizytą u psychologa sugerowałabym również konsultację u neurologa (chyba, że już była).