Wzmożony popęd seksualny, wybuchowość, drażliwość

Witam. Około 4 lat temu miałam wypadek, podczas jazdy na łyżwach, upadłam i uderzyłam się głową bezpośrednio o lód. Podejrzewam, że doznałam jakiegoś urazu, być może guza mózgu. Od tamtego czasu jest źle z moją psychiką. Mam depresję, hipochondrię, zaburzenia równowagi, zapominam znaczeń niektórych słów, nie umiem się wypowiedzieć. Od jakiegoś roku - wzmożony popęd seksualny, wybuchowość, drażliwość . Od czasu upadku, nieraz widziałam dziwny błysk przed oczami.Czy są to symptomy poważnego urazu?

Witam serdecznie,

Sugeruje udać się z tym problemem do lekarza neurologa lub psychiatry w celu konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.