Wzmożony rysunek naczyniowo-oskrzelowy w polach dolnych

RTG klatki piersiowej wzmożony rysunek naczyniowo oskrzelowy w polach dolnych poza tym pola płucne bez zmian ogniskowych zagęszczenie zapalnych przepona swobodna katy przeponowo żebrowe splycone śladu płynu zarosty sylwetka serca niepowiekszona aorta wydłużona . co to oznacza specjalista twierdzi ze wszystko jest ok a mam problemy z oddychaniem

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być wynikiem przebytego zapalenia płuc. Zaburzenia oddychania wymagają rozszerzenia diagnostyki. Proszę zatem udać się na ponowną wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.