Wzmożony rysunek naczyniowo-zrębowy płuc u 50-latka
Wzmożony rysunek naczyniowo zrębowy płuc Witam, Mam 50 lat{mężczyzna} W badaniu rtg klatki piersiowej wyszło mi ze mam Wzmożony rysunek naczyniowo zrębowy płuc Co to znaczy?

MĘŻCZYZNA, 51 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Oznacza to iż mamy do czynienia ze zmianami zapalnymi lub pozapalnymi.