Wzrost beta-HCG, pęcherzyk wielkości 3 mm i plamienie na brązowo
Witam, 9 października zrobilam badanie beta HCG wynioslo 171,9 natomiast 14 października powtorzylam badanie wyszlo 267,8 w USG wyszli ze jest pęcherzyk wielkości 3mm. Na dodatek jest delikatne plamienie na brązowo. O czym to może świadczyć?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Podany przyrost beta-hCG jest nieco za niski. Jeśli do tego plami Pani, może to wskazywać na nieprawidłowości w rozwoju ciąży. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem. Proszę nie zwlekać!