Wzrost betaHCG a prawidłowe parametry

Witam, Bardzo proszę o ocenę mojej BETY HCG. 15.10 - 220 18.10 - 1079 Czy wzrost nie jest za wysoki? Ile powinien wynosić w poniedziałek (21.10), bo też chciałabym się wybrać ponownie na badanie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawidłowo wzrost beta hCG w ciąży wynosi mniej więcej 100% więcej co drugi dzień. Póki co, proszę się nie denerwować na zapas i nie badać już stężenia betaHCG we krwi.