Wzrost BHCG a prawdopodobieństwo ciąży

Witam.Pare dni temu byłam u lekarza. Wtedy miesiączka opóźniała się o 3 dni. Lekarz wykonał USG i stwierdził że nie widzi pęcherzyka. Po 3 dniach nadal nie miałam miesiączki i zrobiłam test B- HCG, wynik wyszedł 152,03, następnie po 48 godzinach powtórzyłam badanie i wynik wzrósł do 436,7. Kolejną wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień i zastanawiam się czy możliwe jest to, że na USG mogło byc jeszcze zbyt wcześnie? cykle mam 28- 29 dniowe, a badanie to wykonane było w 31 dniu cyklu..

Szanowna Pani!

Najprawdopodobniej było jeszcze za wczesnie, żeby w badaniu USG stwierdzić ciążę. Myślę, że już za tydzień ciąża będzie widoczna w USG.

Pozdrawiam
Katarzyna Lewicka