Wzrost ciśnienia w nocy u 40-latki

Witam, mam 40 lat, od kilku lat biorę rano Bisocard 2,5 z powodu podwyższonego ciśnienia. Z pomiarów jednak wynika, że w nocy wzrasta mi ciśnienie, rano mam wysokie i dopiero po tabletce spada aby wieczorem znowu się podnieść. Miałam holter ciśnieniowy, który wykazał, że w nocy mam podwyższone ciśnienie. Wydaje mi się, że powinnam przed snem brać coś obniżającego ciśnienie. Jednak lekarze twierdzą, że średnie dobowe ciśnienie nie jest złe i nie potrzebuję dodatkowej tabletki. Mieszkam w UK.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zaufać opinii lekarza prowadzącego. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta kontrolna.