Wzrost HCG do 803,5 w 5. tygodniu ciąży

Witam . Wczoraj robiłam hcg total wynosi ono 803,5 . Pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 20 maja . Więc jestem w 5 tygodniu (liczac od 1 dnia ostatniej miesiączki) ok 3 tygodniu od zapłodnienia . Czy hcg 803,5 przy takiej ciąży nie wzrasta za mało? Proszę o szybką odpowiedź bo bardzo się martwię..

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie chociażby dwóch wyników aby określić czy wzrost jest ok. Po za tym nie wiadomo kiedy mogło dojść do zapłodnienia. Proponuję jeszcze raz wykonać badanie beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.