Wzrost pęcherzyka i częsty ból brzucha u 26-latki

Witam.Byłam w zeszły poniedziałek u lekarza i powiedział,że jest pecherzyk o wymiarach 2,5 mm kazał mi przyjśc dzisiaj więc poszłam i ten pecherzyk ma 8,5 mm wiec niby sie powiekszyl ale lekarz nic mi nie powiedzial czy jest wszystko ok tylko ze mam przyjsc za 2 tyg i dal mi kartke nie skierowanie zeym zrobila na wlasna reke badanie na HIV i haxoigm....co dalej nie wiem nie moge sie odczytac co to oznacza i czy wszystko jest ok? Dodam ze,czesto mnie brzuch boli a ostatnią miesiączke miałam 1,5 m

Renata GrzechociĹska

Witam.
Zakładam, ze chodzi o pęcherzyk ciążowy. Być może lekarz podczas USG nie uwidocznił zarodka, ponieważ jest jeszcze za wcześnie, należy odczekać dwa tygodnie i wykonać badanie ponownie.
Pozdrawiam