Wzrost poziomu ciśnienia a zaburzenia nerwicowe

Od lipca jestem zdiagnozowana przez lekarza z pogotowia jako ze mam zaburzenia nerwicowe, wzroslo mi cisnienie tak ze dostalam drgawek i nie moglam zlapac oddechu. Biore persen forte lecz nie pomaga, mam zawroty glowy z takim jakby przechodzeniem na oczy, mgla czy cos takiego, nie potrafie tego opisac, czasem min raz dziennie mam tak ze nie moge zlapac glebokiego oddechu,tylko plytki i caly czas jestem poddenerwowana nie potrafie cieszyc sie zyciem.robilam krew wyszla anemia, juz wzrosla jest ok

Dzień dobry,
Niestety nie da się postawić jednoznacznej diagnozy poprzez poradę online na portalu. Jeśli chce Pani zmienić swój sposób aktualnego funkcjonowania to zachęcam do zwrócenia się o pomoc do psychiatry i psychoterapeuty.
Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesu

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza