Wzrost poziomu TSH przy menopauzie

mam duży problem=mam 52 latai ( mam klimakterium)od 15 lat choruję na haszimoto ostatnio bardzo dużo przytyłam i TSH podskoczyło powyżej 4 nie umiem sobie poradzić z dietą chciałabym -czego na pewno mi nie wolno jeść przy tej chorobie! moja dawka eutyrox 137

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do endokrynologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Być może zaburzona gospodarka hormonalna powodu u Pani zwiększenie masy ciała.