Wzrost, waga i wiek - czy zachodzi spójność?

Witam! Mam 12 lat, ważę 31 kg i mam 143 cm wzrostu;( nie widać tak po mnie, że jestem bardzo chudy, jestem porównywalny do rówieśników. Lecz bardziej się martwię wzrostem:(( Jestem najniższy z klasy, wszyscy mieli już tzw. skok wzrostu, a ja..., a ja nic. Bardzo proszę o odpowiedź. Sprawdzałem w przeróżnych tabelkach wzrostu, wieku i wagi. O dziwo się w nich mieszczę. Pozdrawiam i oczekuję szybkiej odpowiedzi!

Witam,

Proszę o sprecyzowanie pytania. Twoje pytanie dotyczy, tego czy prawidłowa jest Twoja masa ciała, wzrost, czy też proporcja masy do wzrostu? Nie zadałeś konkretnego pytania, więc nie do końca wiem jaka odpowiedź będzie Cię satysfakcjonowała.

Pozdrawiam