Wzrost wagi ciała podczas odchudzania

od kilku miesięcy mimo regularnego i całkiem zdrowego odżywiania oraz ćwiczeń fizycznych nie mogę schudnąć, brzuch jest olbrzymi, wyglądam jakbym była w 4-6miesiącu ciąży. ograniczyłam słodycze, kompletnie zrezygnowałam z gazowanych napoi, pijam herbaty i wodę mineralną (1-1,5l dziennie), odstawiłam kawę, nie jem na ok. 3 godz przed snem, jem dużo warzyw i owoców a mimo to moja waga wręcz idzie w górę. przez około pół roku przytyłam 4kg. to dla mnie straszne, proszę o pomoc.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

proszę wykonać badania tarczycy i wykonać analizę diety w pobliskim gabinecie. Dietetyk obliczy kaloryczność Pani diety i wskaże błędy w odżywianiu.

Pozdrawiam serdecznie