Wzrost wagi ciała pomimo ścisłej diety

Mam 25 lat i dziwny problem z wagą, ostatnio się ważyłem dwa albo trzy dni temu i waga wynosiła 92, 8 kg przy wzroście 182 cm, dzisiaj się ważę i wynosi waga 95, 2 co to oznacza? pije dużo wody i trzymam dietę ścisłą, zjadłem co prawda trochę więcej bananów i ciemnych bułek, ale od tego się nie tyje, proszę o pomoc, błagam.

Dobowe wahania naszej masy ciała wynoszą +-2kg i są efektem różnic w zawartości wody. Od bananów i ciemnych bułek jak najbardziej można przytyć - kwestia ilości. Proponuję konsultację z dietetykiem, w celu doboru dla Pana zbilansowanej diety o odpowiedniej kaloryczności.