Wzrost wagi po porodzie - do jakiego lekarza mam się udać?

Witam,
mam 28 lat, urodziłam dwójkę dzieci i mam nadwagę, mój wzrost to 170 cm, a waga to 94 kg. Dziś byłam kolejny raz u lekarza i nic. Byłam u lekarza rodzinnego i szukałam porady, ale dał mi starą broszurkę o diecie i nara.
Co mam dalej robić, moja waga wzrasta, ja stosuję dietę, ćwiczenia i nic, a lekarz znów mi daje dietę. Wiem, że mam nadwagę, pomóżcie mi. Wyniki mam dobre, podpowiedzcie, co dalej mam robić i gdzie się zgłosić?

Witam serdecznie,
w takiej sytuacji konieczne jest wykluczone zaburzeń hormonalnych ze strony tarczycy. Rozumiem, że skoro wyniki badań są prawidłowe, to poziom TSH też jest w normie.
Powinna Pani w takiej sytuacji zgłosić się do Instytutu Żywności i Żywienia. W Warszawie mieści się on przy ulicy Powsińskiej. Potrzebne jest tam skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu. Zazwyczaj podczas pierwszej wizyty jest rozmowa z dietetykiem, a następnie wizyta lekarska.
Dostanie tam Pani indywidualnie dobraną dietę.
Pozdrawiam