Wzrost wagi u 32-letniej osoby a możliwe przyczyny

od 2 lat tyje i nie moge przestac mam tak obtluszczone organy ze to poprostu widac ten tluszcz ktory nie jest wynikiem obrzarstwa,niesamowite ze mozna jesc surowe warzywa, nie jesc makaronu i slodyczy i tyc jak nigdy, zaczelo sie od diety poprostu przestalam jesc slodkie i maczne produkty schudlam 7 kg w ciagu moze 2 tygodni i dolozylam cwiczenia 1 godz dziennie bez weekendow ,hormony ok, tarczyca ok, cholesterol ok, progesteron ok, glukoza ok, czytam o adipokinach ,co mi jest?czego potrzebuje?

Aleksander Ropielewski

Na wstępie należy powiedzieć, że stłuszczenie narządów wewnętrznych jest niewidoczne (dlatego tak niebezpieczne). Przede wszystkim dokładnej analizy diety (może powodem nadmiernego przyrostu masy ciała jest spożywanie słodkich napojów), a w dalszej kolejności, w sytuacji właściwej diety, wykluczenia podłoża genetycznego tendencji do otłuszczenia narządów wewnętrznych.