Wzrost wyniku badania bHCG we wczesnym etapie ciąży

Witam, moje wyniki: 2013-10-26 - 3272 2013-10-28 - 4867 mam wizytę wyznaczoną na za 1,5 tygodnia. Dwukrotnie poroniłam na wczesnym etapie ciąży. bardzo proszę o informację, czy powinnam przyspieszyć wizytę u ginekologa? (bardzo się martwię, bo piszecie Państwo o podwajaniu się wyników, czytałam też o powiększeniu się poziomu beta hcg o 66%, a u mnie wynik jest niższy..) Pozdrawiam serdecznie!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie można wnioskować o powodzeniu czy też nie tylko i wyłącznie na podstawie dwóch wyników. Proszę spokojnie udać się na wyznaczoną wizytę. Można także wykonać dodatkowe oznaczenie beta hCG przed wyznaczonym terminem wizyty.