Wzrostowe bóle palców u stóp

Witam, Moja 4-letnia córka skarży się na ból palców u nóg, a czasem w ogóle na ból nóżek. Najczęściej jest to wieczorem lub w nocy. Być może to bóle wzrostowe, tylko dlaczego pokazuje na palce stóp? Nadmieniam, że chodzi tzw. chodem gołębim i często siada z piętami pomiędzy pupą (z czym walczę). Dziękuję za odpowiedzi.

Aleksander Ropielewski

Taki ból nie jest typowy dla bólów wzrostowych i sugeruję kontakt z ortopedą dziecięcym celem wyjaśnienia sytuacji.