WZW B a ryzyko zarażenia domowników

Witam. Mam wzw b moje ostatnie wyniki Badanie biochemiczne ALT (ICD9:I17) wynik badania 22,6 U/I Jakie jest prawdopodobieństwo że zarażę kogoś z domowników (żonę, dzieci) ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by ocenić aktywność Pana WZW na podstawie jednego wyniku ALT. O szczegółach dotyczących możliwości zakażenia domowników proszę zatem porozmawiać z lekarzem prowadzącym leczenie/kontrolę WZW.