Wzwód podczas podniecenia

Dobry Wieczor ! mam pytanie czy to jest u młodych męzczyzn normalne jeśli przy podnieceniu i bez masturbacji i nie ruszaniu go penis staje sie twardy i gruby i pojawia się przezroczysty płyn na żołędziu.

Dzień dobry!

Tak, pełna erekcja i/ lub pojawienie się preejakulatu to naturalne oznaki prawidłowego podniecenia. Może się to zdarzać podczas pieszczot, pocałunków, namiętnej rozmowy, ale też podczas fantazjowania o seksie, w stanie podniecenia - również wtedy, kiedy partnerki/ partnera nie ma w pobliżu.

Pozdrawiam!