Xanax i Pramolan przy głębokiej depresji

Witam. Mam problem bo nie wiem już co mam robić. Mój partner ma głęboka depresję bierze xanax i pramolan już ponad 5 miesięcy a stan psychiczny dalej taki sam. Ma także myśli samobójcze kilka razy próbował już to zrobić. Ciągle nie jest zadowolony na nic nie ma chęć i nic go nie cieszy pomocy co mam robić

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza