Xarelto po zatorze płucnym i zakrzepicy nogi

Witam sredecznie bardzo prosze o pomoc.Jestem na dozywotnich lekach xarelto 20 po zarorze plucnym i zakrzepica lewej nogi.Otrzymalam recepte na symonette 75 w celu zaniku miesiaczki i braku wykrwawienia o kolejnego omdlenia poza tym anemia wszystkie badania ok.Czy moge zaczac stosowanie tego leku juz wykupilam. Lekarz ginekolog powiedzial ze tak.Bardzo dziekuje za pilna odpowiedz nie chce ponownie miec nawrotu.Z wyrazami szacunku dla szacownych specjalistow z calej Polski.

Aleksander Ropielewski

Jeżeli ginekolog stwierdził, że jest to bezpieczne to zaufałbym mu. Xarelto powinnno zapobiegać ew. skutkom ubocznym symonette.